Biz Kimiz?

Firmamız 17.02.2004 tarihinde Bursa‘da kuruldu ve İnşaat sektöründe çalışmalarına hız vermeden devam etmekte kendini İnşaat alanında kanıtlamış projelere imza atmıştır. Uluçınar İnşaat olarak projelerimizde en önemli özelliklerinden biri kaliteden ödün vermeden aynı zamanda hedef kitlenin ihtiyaçlarına göre tasarlanan ,modern ve teknolojiyle uyumlu olmasıdır.

Bunun yanı sıra Projelerimiz de müşterilerin zamanına ve güvenine duyduğu saygıyla en yüksek kalite hizmetinde en kısa sürede teslim etmeyi ilke edinmekteyiz. Güçlü ve sağlam adımlarla yoluna devam eden Uluçınar İnşaat firması olarak ülke ekonomisine iş sahasının genişlemesine pozitif katkıda bulunarak ilerlemektedir.

Vizyon & Misyon

Müşterilerimize , çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza en yüksek düzeyde değerler ve farklılıklar yaratarak pazarda lider olmaktır .Rekabetin ve değer yaratmanın ön koşulu bilgiyi yönetmek ve farklılaşmayı yaratabilmeyi ilke edinmekteyiz.

İnsanların huzurlu bir şekilde yaşayabilecekleri aynı zamanda modern ve lüks hayata uygun semt konseptinden çıkmayarak uygun fiyatlara ulaşabilmesini sağlamaktayız.

Değerlerimiz

Gelişen ve değişen Çevre de Yeniliğe ve teknolojiye açık olarak kaliteli malzemeler kullanmak ve işin ehli ustalarla modern, dayanıklı yapılar üretemeye çalışmak .

Müşterilerimizin ve iş birliği yaptığımız firmaların bize duyduğu güveni zedelememek. Sorumluluklarımızı ilk sırada tutmak . Çevreye saygılı davranıp aynı zamanda hizmet çeşitliliği sağlamaktır.

Hemen Ara